• videos gay
 •  top

  VIII edycja - rok 2013

  bf 20130608Arkadiusz Gardzielewski z czasem 29,48 będącym nowym rekordem trasy został zwycięzcą ósmej edycji Biegu Filipidesa. Od samego startu widać było, że rola faworyta mu odpowiada. Mimo, że lejący się z nieba słoneczny żar nie zachęcał do maksymalnego wysiłku, narzucił rekordowe tempo, którego od piątego kilometra nie był w stanie wytrzymać jego kolega klubowy z WKS Śląsk Wrocław, ostatecznie drugi na mecie Błażej Brzeziński oraz trzeci Bartosz Mazerski z LKS Zantyr Sztum. W gronie kobiet najszybciej finiszowała Irena Somova z Grodna przed Katarzyną Biryło (MOS Zatoka Braniewo) oraz Anną Wiśniewską z Gdańska (ana-ruun.blogspot.com).


  Sobotnie upały nie były sprzymierzeńcem dla blisko 370 zawodników. Na punkcie odżywczym, choć zasobniejszym o 50 % w stosunku do ubiegłego roku zabrakło wody. Trudów rywalizacji ze względu na pogodę nie wytrzymało kilkanaście osób. Linię mety osiągnęło 349 uczestników, w tym 62 kobiety.

  Klasyfikację drużynową wygrał Kwidzyn Biega przed UKS Gimpas Pasłęk oraz Ostródzką Grupą Biegową.

  Na koniec imprezy, po nagrodzeniu zwycięzców wszystkich klasyfikacji odbyło się losowanie upominków. Najbardziej wartościowe, trzy vouchery na dwuosobowy weekendowy pobyt w niezwykle urokliwym gospodarstwie agroturystycznym Vitalis w Zastawnie trafiły do Aleksandra Glambina z Pucka, Marty Romanowskiej z Pasłęka oraz Patrycji Pipały z Gdańska.

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok na zmienionej trasie. Planujemy przeprowadzić bieg na jednej, maksymalnie dwóch pętlach!!!

  Do zobaczenia.

  Organizatorzy:
  • Uczniowski Klub Sportowy „Gimpas" Pasłęk
  • Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku


  Patronat Honorowy:
  • Polski Komitet Olimpijski
  • Polski Związek Lekkiej Atletyki
  • Burmistrz Pasłęka


  Sponsor Główny: PAMAX – Maria Lisowska


  Partner Główny: Gmina Pasłęk


  Sponsorzy:
  Ekofarma Vitalis, New Balance, PERFECT Stanisław Jasina, PKS Elbląg, Sery ICC Pasłęk, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z Siedzibą w Pasłęku, Sala Weselna „Zacisze" Artura i Renaty Kłysz.


  Partnerzy:
  Bikop Cyfrowe Biuro, Idee Kaffee, Lolbit Komputer, Foto Grażyna Jundziłł, Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, Zespół Szkół w Pasłęku, Szkoła Muzyczna w Pasłęku.


  Pomocą jak zawsze służyli:
  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Pasłęku oraz strażacy, za co im również serdecznie dziękujemy.


  Patronat medialny:
  Telewizja Olsztyn; Bieganie; MaratonyPolskie.PL; Dziennik Elbląski, Imprezysportowe.pl.

 • adultjoy latex shemales