• videos gay
 •  top

  VI edycja - rok 2011

  6edycjaPonad 300 uczestników z kraju i zagranicy stanęło w dniu 11.06.2011 na starcie pasłęckiego Biegu Filipidesa. Atestowana, płaska trasa o długości 10 km. sprzyjała osiąganiu rekordów życiowych. Zwycięzcą, z czasem 30:05 okazał się Sergii Okseniuk z Ukrainy. Wśród kobiet tryumfowała także reprezentantka Ukrainy Volha Minina, która uzyskała czas 35:10. Przesłanie jakim kierowali się organizatorzy przy wyborze nazwy tegorocznej imprezy miało swój fizyczny odźwięk. Słoneczna pogoda była dla kibiców potrzebna w tworzeniu atmosfery żywiołowego dopingu.

   

  Jednak przez wysoką temperaturę wielu zawodników podobnie jak mityczny Filipides niemal padało za linią mety skrajnie wyczerpanych. W opinii uczestników kolejna edycja VI Ogólnopolskich Biegów Ulicznych – Biegu Filipidesa okazła się sukcesem. Frekwencja w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła o blisko 100%.  Wielce budującym jest fakt udziału w biegu o wiele większej liczby kobiet.

  Klasyfikację drużynową wygrali Biegacze z Kaszub. Czterech zawodników uzyskało sumę czasów 2:12:54.
  Dodajmy, że dopisała również frekwencja biegów dzieci i młodzieży. Około 350 młodych ludzi w oczekiwaniu na bieg główny zmagało się z trasą o długści od 200m. do 1000m. Przed biegami towarzyszącymi Goście Specjalni – Sztafeta 4x400m, mistrzowie świata z Sewilli 1999 roku pojawili się wjeżdżając na motocyklach, czym wprawili w zachwyt wielu obserwatorów. Goście mimo hollywoodzkiego wprowadzenia byli otwarci i wzbudzali ogólną sympatię.

  Obok biegów ulicznych na terenie Zespołu Szkół Powszechnych przy ulicy 3 Maja odbywał się także VI Festiwal Zdrowia. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w grach i zabawach rekreacyjnych, torach przeszkód. Była także ścianka wspinaczkowa, trampolina a także pokaz grupy kuglarskiej Angels in The Fire.Wszystkim Dziękujemy. Za rok znów biegniemy!

  Dziękujemy Sponsorom, Partnerom, wolontariuszom i wszystkim innym osobom uczestniczącym w organizacji Biegu Filipidesda 2011.


  Sponsor Główny:

  PAMAX Maria Lisowska

  Partner Główny:

  Urząd Miejski w Pasłęku

  Sponsorzy:

  ICC SERY PASŁĘK, PERFECT Stanisław Jasina; GORDON; Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku, PKS Elbląg, KRYNICKI Recykling, ZADBANI24.PL, GRUPA LOTOS S.A., MARKROAD, BORTEX, EKOFARMA VITALIS, PARTNER BANK BPH, IDEE KAFEE, LOLBIT KOMPUTER, FOTO GRAŻYNA JUNDZIŁŁ,  MEDIA DESIGN, Pizzeria JEDYNKA,  Lodziarnia JANKOWSCY, ZACISZE Pasłęk.

  Podziękowania:
  Policja Pasłęk, Straż Pożarna Pasłęk, Zarząd Dróg Powiatowych i Wojewódzkich; ZHP Pasłęk; Jamaz Klub pod wodzą Ryszarda Pilewicza.

 • adultjoy latex shemales