• videos gay
 •  top

  IV edycja - rok 2009

  P1040550_CustomCzwarta odsłona Ogólnopolskich Biegów Ulicznych odbyła sie 23 maja 2009r. Wielkie bieganie strzałem z pistoletu startowego ropoczął Tomasz Czubak, jeden z Gości Specjalnych imprezy, Mistrz Świata w biegu na dystansie 400m.Pierwsze (Bieg Skrzatów) ruszyły dzieci w wieku do sześciu lat. Nastepnie odbył się Bieg Małego Olimpijczyka, Bieg Szalonego Małolata, Bieg Nastolatka oraz Bieg Młodzieżowy. Kolejnym biegiem był bieg rekreacyjny „Pobiegnij z Mistrzem”, w którym wystartowało ponad stu entuzjastów zdrowego stylu życia. Wśród nich był m.in. Senator Sławomir Sadowski, Burmistrz Wiesław Śniecikowski, Mistrzowie Świata- Tomasz Czubak oraz Antoni Cichończuk.

  Następnie, blisko 150 zawodników z całego kraju wystartowało do rywalizacji w biegu głównym na dystansie 10km. Od początku utworzyła się kilkuosobowa grupa zawodników nadających ton rywalizacji. Przez połowę dystansu zapowiadadło sie nawet na bardzo dobry wynik. Niestety, kiedy do końca zostały dwa ostatnie (z sześciu) okrążenia tempo zmalało. Sytuację wykorzystał późniejszy tryumfator zawodów, Igor Żaworonok, który oderwał się od grupy i juz do końca dystansu kontrolował sytuację osiągając linię mety z 20-sekundową przewagą nad drugim Bartoszem Mazerskim ze Sztumu. Wśród kobiet od początku o zwycięstwo walka toczyła się pomiędzy Olgą Ochal-Kalendarową a Wiolettą Kryzą,  tryumfatorką dwóch poprzednich edycji Pasłęckich biegów. Na końcowym odcinku to jednak Olga Ochal-Kalendarowa
  dysponowała większą rezerwą sił i to ona cieszyła się ze zwycięstwa. Najmłodszym uczestnikiem biegów był Filip Lubawiński z Braniewa a najstarszym, Jacek Bandurski z Sopotu. Najlepszymi Pasłęczanami zostali, Róża Lesniewicz-Holeniewska oraz Dariusz Sierpinski.

  Zwycięzcy biegu głównego:

  Mężczyźni:
  1 m-ce: Igor Żaworonok
  2 m-ce: Bartosz Mazerski, Sztum
  3 m-ce: Błażej Brzeziński, Bydgoszcz

  Kobiety:
  1 m-ce: Olga Ochal-Kalendarowa, Bydgoszcz
  2 m-ce: Wioletta Kryza, Olsztyn
  3 m-ce: Karina Szymańska-Wiśniewska, Wąbrzeźno

     Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji IV Ogólnopolskich Biegów Ulicznych w dniu 23 maja 2009 roku.

 • adultjoy latex shemales