• videos gay
  •  top

    Historia

    bf201712 Bieg Filipidesa odbył się przy wspaniałej, na szczęście tym razem bez upałów, słonecznej pogodzie. Zanim biegacze rozpoczęli rywalizację na trasie biegu głównego dzieci i młodzież bawiła się na terenie miasteczka sportowego Lekkoatletyka dla każdego. Można było sprawdzić swoją szybkość w biegu na 30m., zapoznać się z techniką skoku wzwyż czy spróbować swoich sił w pchnięciu kulą. Wartość osiągniętych wyników można było porównać z odpowiednimi planszami, na których przy okazji prezentowani byli wybitni mistrzowie sportu Usain Bolt oraz Tomasz Majewski. Najmłodsi mieli także okazję pobawić się na torze przeszkód. Uczestnicy zabaw lekkoatletycznych otrzymali pamiątki od Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

    fotka biegfilipidesaZaskakujący i niezwykle emocjonujący przebieg miała rywalizacja na 10-ciokilometrowej trasie  11 Biegu Filipidesa. Otwarcie należało do aktualnego mistrza Polski Marcina Chabowskiego, który pierwszy kilometr w kierunku centrum Pasłęka poprowadził w 2:47. Wielu kibiców takiego właśnie scenariusza spodziewało się do końca wyścigu. Jednak debiutujący na europejskich salonach kenijski długodystansowiec Dominic Musyimi postanowił zmienić lidera i znacznik drugiego kilometra minął już z kilkunastometrową przewagą.

    BF foto 2015. hisjpgJubileuszowa, dziesiąta edycja Biegu Filipidesa obfitowała w szereg niespodzianek. Nowa trasa przebiegająca przez całe miasto, dzięki czemu uczestnicy mogli poznać jego najpiękniejsze miejsca. Gość Specjalny - Paweł Czapiewski rzucił wyzwanie i podjął się rywalizacji na swoim koronnym dystansie 800m. ale oczywiści po pokonaniu wcześniej razem ze wszystkimi 9,2km. odcinka trasy dziesięciokilometrowego biegu. W ramach Biegu odbyły się I Mistrzostwa Polski Nauczycieli oraz I Mistrzostw Polski Bankowców… Ale po kolei.

  • adultjoy latex shemales