• videos gay
 •  top

  Historia

  DSC03123Andrzej Rogiewicz, Wojciech Kopeć, Bartłomiej Osior wśród mężczyzn oraz Ewa Jagielska wśród kobiet anonsowani byli jako faworyci do zwycięstwa w tegorocznej 14 edycji Biegu Filipidesa. Do grupy walczącej o podium dołączył Denis Slobodianiuk z Ukrainy.

  bf201712 Bieg Filipidesa odbył się przy wspaniałej, na szczęście tym razem bez upałów, słonecznej pogodzie. Zanim biegacze rozpoczęli rywalizację na trasie biegu głównego dzieci i młodzież bawiła się na terenie miasteczka sportowego Lekkoatletyka dla każdego.

  fotka biegfilipidesaZaskakujący i niezwykle emocjonujący przebieg miała rywalizacja na 10-ciokilometrowej trasie  11 Biegu Filipidesa. Otwarcie należało do aktualnego mistrza Polski Marcina Chabowskiego, który pierwszy kilometr w kierunku centrum Pasłęka poprowadził w 2:47.

  BF foto 2015. hisjpgJubileuszowa, dziesiąta edycja Biegu Filipidesa obfitowała w szereg niespodzianek. Nowa trasa przebiegająca przez całe miasto, dzięki czemu uczestnicy mogli poznać jego najpiękniejsze miejsca. Gość Specjalny - Paweł Czapiewski rzucił wyzwanie i podjął się rywalizacji na swoim koronnym dystansie 800m. ale oczywiści po pokonaniu wcześniej razem ze wszystkimi 9,2km. odcinka trasy dziesięciokilometrowego biegu.

 • adultjoy latex shemales