• videos gay
  •  top

    Dotychczasowi zwycięzcy Biegu Filipidesa

    Zwycięzcy klasyfikacji generalnej Biegu Filipidesa

    Ogólnopolskich Biegów Ulicznych - 10 km

    w latach 2006/2016

     

    ROK 2016 - Trasa z atestem PZLA

    Mężczyźni

    1. DOMINIC MAILW MUSYIMI BYDGOSZCZ ZAWISZA Polska 1989 M20-29   29:42
    2. CHABOWSKI MARCIN  POMERANIA SZCZECIN Polska 1986 M30-39   29:51
    3. OKSENIUK SERGII LUCK MK LUCHESK Ukraina 1980 M30-39   31:18

     Kobiety

    1. OLIYNUK OLEKSANDRA MUKOLAIV MK LUCHESK Ukraina 1993 K20-29   39:40
    2. YAKIMOWICH NATALIA MK LUCHESK Ukraina 1968 K40-49   40:47
    3. TUWALSKA ELŻBIETA  LKS ZANTYR SZTUM Polska 1979 K30-39   41:36

     

    ROK 2015 - Trasa z atestem PZLA

    Mężczyźni

    1. OKSENIUK SERGII LUCK MK LUCHESK  1980 M30-39   31:41
    2. KROWLAIDIS SERGII ACHILLES LESZNO  1978 M30-39   32:42
    3. DOLYNCHUK DMYTRO LUTSK MK LUCHESK-LKB RUDNIK  1994 M20-29   33:18

    Kobiety

    1. OLIINYK OLEKSANDRA LUCK MK LUCHESK-LKB RUDNIK  1993 K20-29   37:50
    2. JACKIEWICZ MONIKA OLSZTYN CITY TRAIL Polska 1992 K20-29 39:08
    3. OLIINYK NATALIA TERNOPIL MK LUCHESK-LKB RUDNIK  1995 K20-29   39:39

     

    ROK 2014 - Trasa z atestem PZLA

    Mężczyźni

    1. MAINGI MUNYWOKI JOSHUA KENIA   30:32
    2. OKSENIUK SERGI KRAINE 1980 M30-39   31:16
    3. PRAMAU WLADISLAW DINAMO GOMEL   31:49

    Kobiety

    1. KARMARENKO KATERYNA DINAMO POVNO   37:45
    2. SEPELEVA SVETLANA TIRASPOL   37:47
    3. POBŁOCKA KAMILA RATOŃCZYK LĘBORK POLSKA 1990 K20-2   38:16

     

    ROK 2013 - Trasa z atestem PZLA

    Mężczyźni

    1. Arkadiusz Gardzielewski WKS-ŚLĄSK WROCŁAW   29:48
    2. BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ WKS-ŚLĄSK WROCŁAW   31:16
    3. MAZERSKI BARTOSZ LKS ZANTYR SZTUM   31:49

    Kobiety

    1. SOMOVA IRENA GRODNO RUN   38:52
    2. BIRYŁO KATARZYNA MOS ZATOKA BRANIEWO   41:19
    3. WIŚNIEWSKA ANNA MARIA ANA-RUUN.BLOGSPOT.COM   42:13

     

    ROK 2012 - Trasa z atestem PZLA

    Mężczyźni

    1. TSETSERUKOU IGOR BIAŁORUŚ   30:23
    2. VERKHAVODKIN HENADZ DINAMO   30:24
    3. NDUVA BONIFACE ZAWISZA BYDGOSZCZ   30:30

    Kobiety

    1. STAROVOITAVA NASTASSIA BELORUS   35:26
    2. KRAUTSOVA VOLHA GRODNO   36:23
    3. PAWŁOWSKA DOROTA BIEGAM BO LUBIĘ KURZ   38:28

     

    ROK 2011 - Trasa z atestem PZLA

    Mężczyźni

    1. Sergii Okseniuk, Ukraina   30:05
    2. Łukasz Gurfinkiel, Gdańsk   30:28
    3. Aleksandr Łabziuk, Ukraina   30:31

    Kobiety

    1. Volha Minina, Białoruś   35:10
    2. Wioletta Kryza, Olsztyn   35:30
    3. Agnieszka Janasiak, Poznań   35:35

     

    ROK 2010

    Mężczyźni 

    1. Jan Białk, Krokowa
    2. Bartosz Mazerski, Sztum
    3. Damian Pieterczyk, Kętrzyn

    Kobiety

    1. Agnieszka Zrada, Kowalewo Pom.
    2. Aleksandra Lisowaka, Braniewo
    3. Dorota Pawłowska, Kurzętnik

     

    ROK 2009

    Mężczyźni

    1. Igor Żaworonok, Białoruś
    2. Bartosz Mazerski, Sztum
    3. Błażej Brzeziński, Bydgoszcz

    Kobiety

    1. Olga Ochal-Kalendarowa, Bydgoszcz
    2. Wioletta Kryza, Olsztyn
    3. Karina Szymańska-Wisniewska, Wąbrzeźno

     

    ROK 2008

    Mężczyźni

    1. Ihar Teterukow, Białoruś
    2. Andrey Gordeew, Białoruś
    3. Jakub Burchardt, Pasłęk

    Kobiety

    1. Wioletta Kryza, Gronity
    2. Dorota Pawłowska, Nowy Dwór Gd.
    3. Małgorzta Tuwalska, Bobowo

     

    ROK 2007

    Mężczyźni

    1. Bartosz Mazerski, Sztum
    2. Daniel Chuchała, Gdańsk
    3. Tomasz Drop, Sopot

    Kobiety

    1. Wioletta Kryza, Gronity
    2. Dorota Pawłowska, Kurzętnik
    3. Wiesława Juchta-Szyport, Elbląg

     

    ROK 2006

    Mężczyźni

    1. Bartosz Mazerski, Sztum
    2. Andrey Iwanow, Rosja
    3. Mariusz Pawłowski, Kurzętnik

    Kobiety

    1. Dorota Pawłowska, Kurzętnik
    2. Elżbieta Buniewska, Ostróda
    3. Małgorzata Tuwalska, Bobowo
  • adultjoy latex shemales