• videos gay
 •  top

  Ruszyły zgłoszenia

  foto nius BF 14 01 15 nZapraszamy do zapisów elektronicznych do biegu głównego na dystansie 10 km. Na koniec każdego miesiąca rozlosujemy zestaw limitowanych upominków specjalnie przygotowanych na 10 edycję Biegu Filipidesa.

  W losowaniu będą brali udział zawodnicy, którzy dokonali kompletnego zgłoszenia zgodnie z regulaminem imprezy.

  Aktualne zgłoszenia przechodzą także do losowania w kolejnych miesiącach, tak więc warto dokonać zgłoszenia wcześniej i mieć kilka okazji do otrzymania specjalnych pamiątek. Pierwsze losowanie na koniec stycznia, kolejne w lutym, marcu, kwietniu a ostatnie 24 maja, czyli w dniu zakończenia przyjmowania zgłoszeń elektronicznych.


  Oto kilka z powodów, dlaczego warto wystartować w 6 czerwca w Pasłęku:

  1. Kameralny charakter imprezy. Zawsze dbamy o to aby uczestnicy nie czuli się anonimowo. Każdy jest dla nas ważnym gościem.
  2. Słuchamy opinii, wskazówek. Co roku modyfikujemy, doskonalimy organizację tak aby mile zaskoczyć zawodników.
  3. Dbamy o amatorów jak i o wyczynowców. Trasa biegu posiada aktualną atestację PZLA. Rywalizacja przebiega na jednej pętli, przez co jest czytelna. Przyznawane są nagrody w klasyfikacjach dodatkowych, wiekowej, zespołowej, nauczycieli, mieszkańców gminy Pasłęk.
  4. Staramy się aby co roku pojawiał się na naszej imprezie gość specjalny. Byli z nami m.in. Szymon Ziółkowski – mistrz olimpijski i świata w rzucie młotem, Helena Pilejczyk – brązowa medalistka olimpijska w łyżwiarstwie szybkim, Kajetan Broniewski – brązowy medalista olimpijski w wioślarstwie, Zdzisław Hoffmann – mistrz świata w trójskoku, Tomasz Czubak, Robert Maćkowiak, Jacek Bocian – członkowie sztafety 4x400m. mistrzowie świata, olimpijczycy Roman Magdziarczyk, Adam Kolasa, Michał Bartoszak, reprezentanci Polski na imprezach międzynarodowych Wojciech Ratkowski, Jan Białk, Mirosław Plawgo, Leszek Zblewski, Antoni Cichończuk, Arkadiusz Gardzielewski, Błażej Brzeziński, Bogdan Król.
  5. Dbamy o dodatkowe atrakcje, jak biegi dla dzieci i młodzieży, piknik rekreacyjny pod nazwą Festiwal Zdrowia, występy zespołów muzycznych, pokazy tańca, pokazy kuglarskie itp.

   

  Zapraszamy.

 • adultjoy latex shemales