• videos gay
 •  top

  Pojedynek „Czapi kontra Reszta świata" tylko na Biegu Filipidesa w Pasłęku.

  MP foto nius 201504226 czerwca br. w Pasłęku odbędzie się jubileuszowa 10 edycja Biegu Filipidesa z biegiem głównym na dystansie 10km. Co roku staramy się zaskakiwać uczestników nowymi rozwiązaniami, ciekawostkami.

  Tradycją jest udział w naszej imprezie wybitnych osobowości świata sportu, olimpijczyków, medalistów mistrzostw świata, Europy.

  Gościem Specjalnym 10 Biegu Filipidesa będzie Paweł Czapiewski. W związku z tym, oprócz klasyfikacji regulaminowych przygotowaliśmy dodatkową mega niespodziankę. Będzie to pojedynek "CZAPI kontra RESZTA ŚWIATA, Jeden Na Wszystkich - Wszyscy na Jednego".


  A oto szczegóły. Na ostatnich 800m. biegu będzie prowadzony dodatkowy pomiar a następnie stworzona klasyfikacja specjalna. Zadaniem uczestników będzie uzyskanie lepszego czasu z tych właśnie 800m. od Pawła Czapiewskiego, który tak jak inni uczestnicy 10-kilometrowego biegu będzie starał się o jak najlepszy finisz. Klasyfikowani będą wszyscy uczestnicy biegu głównego. Jeśli ta sztuka uda się mężczyźnie i kobiecie, to nagrodę dostaną obydwoje.

  Tak więc zapowiada się ciekawie...

  Zapraszamy do dokonywania zapisów elektronicznych, które potrwają do 24 maja br. Dla zgłoszonych w tym terminie przygotowujemy techniczną koszulkę okolicznościową.

 • adultjoy latex shemales