• videos gay
 •  top

  Sery ICC Pasłęk w gronie Sponsorów Biegu Filipidesa 2014

  SeryICC logo 2014 Cieszymy się, że firma Sery ICC Pasłęk ponownie włącza się w organizację Biegu Filipidesa. Od kilku lat w dniu biegu uczestnicy mogą degustować przepyszne sery czy masło produkowane w pasłęckiej siedzibie firmy. Uczestnicy tegorocznej, dziewiątej edycji biegu w ramach pakietu startowego obok m.in. pamiątkowej koszulki otrzymają także pasłęcki ser.


  Obok produkcji serów i masła (m.in. znanego Extra Miksu Pasłeckiego), Pasłęk wyspecjalizował się również w produkcji dodatków mleczarskich. Zamienniki mleka i śmietanki, proszek jogurtowy i serowy, serwatka w proszku demineralizowana i serwatka słodka, śmietanka i maślanka w proszku oraz mleko w proszku odtłuszczone i pełne. Sporo. I dzięki temu Pasłęk stał się liderem w dziedzinie zamienników. To właśnie tych dodatków, niezbędnych do tworzenia wielu znakomitych produktów, produkuje się tutaj najwięcej – ponad 7 tys. ton rocznie!

  Zgodnie z obecną dewizą spółki i całego koncernu („Działać, aby dobrze żywić ludzi"), firma zdobywa kolejne certyfikaty (m.in. ISO, HACCP, godło „Teraz Polska" za ser Gouda Marmurkowy) a także pozwolenie na sprzedaż produktów do USA, Kanady, Brazylii i większości krajów azjatyckich. Natomiast Eksportowy Certyfikat Unijny, umożliwiający sprzedaż produktów do krajów Unii Europejskiej, Pasłęk posiadał jeszcze przed przystąpieniem Polski do Wspólnoty.

  Uczestnicy tegorocznej, dziewiątej edycji Biegu Filipidesa w ramach pakietu startowego obok m.in. pamiątkowej koszulki otrzymają także pasłęcki ser. Smacznego...

 • adultjoy latex shemales