• videos gay
 •  top

  Polski Komitet Olimpijski ponownie włącza się w organizację Biegu Filipidesa.

  ph 1 pkolimpJuż po raz czwarty mamy zaszczyt cieszyć się wyróżnieniem, jakim jest objęcie honorowym patronatem Biegu Filipidesa przez najważniejszą instytucję sportową w naszym kraju. Polski Komitet Olimpijski ponownie włącza się w realizację kolejnej edycji Biegu Filipidesa doceniając wysiłek i zaangażowanie organizatorów w propagowanie idei olimpijskich.

   

  W Pasłęku podczas Biegu Filipidesa niemal, co roku pojawiają się znane osobowości świata sportu, niejednokrotnie olimpijczycy. W minionych siedmiu edycjach imprezy gościliśmy m.in. brązową medalistkę olimpijską w łyżwiarstwie szybkim Helenę Pilejczyk, mistrza olimpijskiego Szymona Ziółkowskiego, brązowego medalistę olimpijskiego w wioślarstwie Kajetana Broniewskiego. Byli z nami również Tomasz Czubak, Robert Maćkowiak, Jacek Bocian, członkowie sztafety, mistrzowie świata w biegu 4x400m.
  Gościliśmy także mistrza świata w trójskoku Zdzisława Hoffmanna i wielu, wielu innych wspaniałych sportowców. Kto odwiedzi nas podczas ósmej edycji Biegu Filipidesa, przekonacie się przyjeżdżając do nas 8 czerwca br.

 • adultjoy latex shemales