• videos gay
 •  top

  Wielkie emocje podczas VII edycji Biegu Filipidesa

  Filipides_2012_foto_nius [1600x1200]_nVII edycja Biegu Filipidesa - Ogólnopolskich Biegów Ulicznych przeszła do historii. Blisko 700 uczestników wypełniło ulice Pasłęka. Zwycięzcą biegu głównego na dystansie 10 km został Igor Tsetserukou z Białorusi oraz Nastassia Starovoitava również z Białorusi. Dodajmy, że zwycięzca klasyfikacji generalnej był tryumfatorem biegu w roku 2008. Co ciekawe w wywiadach mówił, że w Pasłęku startował po raz pierwszy. Świadczy to o dużych zmianach, jakie zaszły ze strony organizacyjnej, frekwencji imprezy ale i wizerunku miasta.

  Na mecie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy, oryginalny medal z przesłaniem "Bieg Filipidesa - Twoje zwycięstwo". W oczekiwaniu na dekorację zwycięzców z czterdziestominutowym setem wystąpiła jazzowa formacja Omnivore. Nagłe opady deszczu zmusiły organizatorów do modyfikacji scenerii. Zakończenie imprezy przeniesiono do sali sportowej. "Gorąca atmosfera" nie wpłynęła na humory uczestników i w rytmie gęstych braw rozdano wiele cennych nagród. Na zakończenie odbyło się tradycyjne losowanie upominków, którego kulminacją było rozlosowanie 3 voucherów na wczasy w Ekofamie Vitalis.

   

  Tego dnia nikt się nie nudził. Dla rodzin zawodniików i nie tylko przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Od godziny 11:00 dbywał się VII Festiwal Zdrowia a w nim tory przeszkód, pokazy grup tanecznych Pasłęckiego Ośrodka Kultury, pokazy sportów walki z Sandrą Kruk oraz Żanetą Cieśla, zawodniczkami mającymi na koncie wiele sukcesów międzynarodowych w boksie i kick-boxingu. Ciekawostką był również Piknik Rzutowy z takimi konkurencjami, jak: rzut wężem czy rzut rabarbarem.

  Zapraszamy na stronę Partnera Medialnego klubu do zapoznania się z obszerną relacją i materiałem: video http://paslek.wm.pl/108843,Rekord-Blisko-pol-tysiaca-osob-wystartowalo-w-Biegu-Filipidesa-FILM.html

   

  Gratulujemy wszystkim udziału w imprezie. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Do zobaczenia za rok.

   

  Organizatorzy

  Uczniowski Klub Sportowy „Gimpas” Pasłęk

  Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku

  Patronat Honorowy

  Polski Komitet Olimpijski

  Polski Związek Lekkiej Atletyki

  Sponsor Główny: PAMAX – Maria Lisowska

  Partner Główny: Gmina Pasłęk

  Sponsorzy:

  PERFECT Stanisław Jasina, PKS Elbląg, Sery ICC Pasłęk, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z Siedzibą w Pasłęku, New Balance, Zacisze Artur i Renata Kłysz, Ekofarma Vitalis.

  Oficjalni Partnerzy:
  Bikop Cyfrowe Biuro, Idee Kaffee, Lolbit Komputer, Bortex Sport, Foto Grażyna Jundziłł, Piekarnia Warmińska, NZOZ Lekarz, Medyk - Szkoła Policealne im. J. Romanowskiej w Elblągu, 1 Pasłęcki Szczep Harcerski.

  Partnerzy:
  POK Pasłęk, Zespół Szkół w Pasłęku.

  Pomocą jak zawsze służyli także:
  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Pasłęku oraz strażacy

  Patronat medialny:

  Telewizja Olsztyn; MaratonyPolskie.PL; Dziennik Elbląski, EPaslek.pl

   

  Serdeczne podziękowania składamy także dla Pokojewego Patrolu Wielkiej Orkeistry Świątecznej Pomocy za pomoc w zabezpieczeniu imprezy.

 • adultjoy latex shemales