• videos gay
 •  top

  Po Biegu Filipidesa

  phoca_thumb_l_2011-06-11 bieg filipidesa (212)Ponad 300 uczestników z kraju i zagranicy stanęło w minioną sobotę na starcie pasłęckiego Biegu Filipidesa. Atestowana, płaska trasa o długości 10 km. sprzyjała osiąganiu rekordów życiowych. Zwycięzcą, z czasem 30:05 okazał się Sergii Okseniuk z Ukrainy. Wśród kobiet tryumfowała także reprezentantka Ukrainy Volha Minina, która uzyskała czas 35:10.

  Przesłanie jakim kierowali się organizatorzy przy wyborze nazwy tegorocznej imprezy miało swój fizyczny odźwięk. Słoneczna pogoda była dla kibiców potrzebna w tworzeniu atmosfery żywiołowego dopingu. Jednak przez wysoką temperaturę wielu zawodników podobnie jak mityczny Filipides niemal padało za linią mety skrajnie wyczerpanych. W opinii uczestników kolejna edycja VI Ogólnopolskich Biegów Ulicznych – Biegu Filipidesa okazła się sukcesem. Frekwencja w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła o
  blisko 100%.  Wielce budującym jest fakt udziału w biegu o wiele większej liczby kobiet.

  Klasyfikację drużynową wygrali Biegacze z Kaszub. Czterech zawodników uzyskało sumę czasów 2:12:54.
  Dodajmy, że dopisała również frekwencja biegów dzieci i młodzieży. Około 350 młodych ludzi w oczekiwaniu na bieg główny zmagało się z trasą o długści od 200m. do 1000m. Przed biegami towarzyszącymi Goście Specjalni – Sztafeta 4x400m, mistrzowie świata z Sewilli 1999 roku pojawili się wjeżdżając na motocyklach, czym wprawili w zachwyt wielu obserwatorów. Goście mimo hollywoodzkiego wprowadzenia byli otwarci i wzbudzali ogólną sympatię.

  Obok biegów ulicznych na terenie Zespołu Szkół Powszechnych przy ulicy 3 Maja odbywał się także VI Festiwal Zdrowia. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w grach i zabawach rekreacyjnych, torach przeszkód. Była także ścianka wspinaczkowa, trampolina a także pokaz grupy kuglarskiej Angels in The Fire.

   


  Wszystkim Dziękujemy. Za rok znów biegniemy!

  Dziękujemy Sponsorom, Partnerom, wolontariuszom i wszystkim innym osobom uczestniczącym w organizacji Biegu Filipidesda 2011.


  Sponsor Główny: PAMAX Maria Lisowska

  Partner Główny: Urząd Miejski w Pasłęku

  Sponsorzy: ICC SERY PASŁĘK, PERFECT Stanisław Jasina; GORDON; Braniewsko-Pasłęcki

  Bank Spółdzielczy w Pasłęku; PKS Elbląg; KRYNICKI Recykling; ZADBANI24.PL; GRUPA

  LOTOS S.A.; MARKROAD; BORTEX; EKOFARMA VITALIS; PARTNER BANK BPH, IDEE KAFEE; LOLBIT

  KOMPUTER, FOTO GRAŻYNA JUNDZIŁŁ; MEDIA DESIGN; Pizzeria JEDYNKA; Lodziarnia

  JANKOWSCY; ZACISZE Pasłęk.

  Podziękowania:

  Policja Pasłęk; Straż Pożarna Pasłęk, Zarząd Dróg Powiatowych i Wojewódzkich; ZHP

  Pasłęk; Jamaz Klub pod wodzą Ryszarda Pilewicza.

 • adultjoy latex shemales