• videos gay
 •  top

  … Trwa wielkie odliczanie

  phoca_thumb_l_2011-06-11 bieg filipidesa (25)Już po raz VI zapraszamy wszystkich sympatyków biegania na imprezę do Pasłęka. Oto kilka powodów, dlaczego warto wystartować w Pasłęku.

   

  1. Trasa Ogólnopolskich Biegów Ulicznych – Biegu Filipidesa posiada świeżutki atest

  PZLA.
  2. Na trasie kibice, muzyka na żywo.
  3. Honorowy Patronat objęli m.in. Polski Komitet Olimpijski oraz Polski Związek

  Lekkiej Atletyki.
  4. Nagrody finansowe zarówno w klasyfikacji generalnej jak i wiekowych.
  5. Nowość – klasyfikacja drużynowa z cennymi nagrodami.
  6. Goście Specjalni – członkowie sztafety 4x400m. – mistrzowie świata z Sewilli 1999r.
  7. Jak oceniają sami dotychczasowi uczestnicy – klimat i profesjonalna organizacja.

  A największą zachętą niech będzie poniższy tekst przesłany do organizatorów przez jedną z uczestniczek poprzednich edycji:„Nie stój w bezruchu, pobiegaj leniuchu 11 czerwca w Pasłęku! Trwa wielkie odliczanie… Już niebawem, 11 czerwca kolejna edycja Ogólnopolskich  Biegów Ulicznych w Pasłęku. Tym razem organizatorzy zafundowali nam nielada zagadkę – bieg główny- na dystansie 10km nazwany został BIEGIEM FILIPIDESA. Kto z Was wie skąd ta nazwa? Co za sobą kryje imię Filipidesa?

  Jestem na tej imprezie każdego roku. Zachwyca mnie klimat, który tworzą organizatorzy, zawodnicy oraz tłumy kibiców. Świetny pomysł stworzenia święta biegowego dla każdego- od maluszka, który biegnie za rękę z mamą, po starszych panów, którzy są doskonałym przykładem dla „telewizorkowego” społeczeństwa-nigdy nie jesteś za stary na to żeby zacząć biegać!
  Pasłęk zawsze czymś nas zaskakuje. Jestem bardzo ciekawa, co tym razem nas spotka. Zapraszają wspaniałych gości ze świata sportu-medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy. Dla naszych dzieci i dla nas to często jedyna okazja żeby móc osobiście spotkać, porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą sportu. Bardzo dobrą wiadomością dla uczestników BIEGU GŁÓWNEGO jest fakt, że trasa jest atestowana przez PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki), który w tym roku objął imprezę swoim patronatem.
  W biurze zawodów przesympatyczne panie, na trasie kolorowo ubrane dzieci dopingujące zawodników i młodzież podająca wodę oraz napoje izotoniczne, muzyka, na mecie okolicznościowy medal, po biegu przepyszna grochówka… cóż więcej można chcieć? Hmm… nagród? Ależ są… jest, o co się ścigać…, ale i dla amatorów, którzy na metę docierają troszkę później organizatorzy zawsze coś wyczarują. Przybiegłeś ostatni? Nie martw się- wygrałeś z własną słabością a na koniec czeka Cię loteria z nagrodami.

  Przepis na udany weekend 11-12.06 jest więc prosty i oczywisty: Pakuj rodzinę w samochód i przyjeżdżaj do Pasłęka. Prawda, że nic trudnego? Dzieci mają swoje biegi- tak są dobrane kategorie wiekowe, aby przedszkolak nie ścigał się z gimnazjalistą. Bardzo mi się podoba atmosfera, jaka panuje wokół biegów dla dzieci- to nie są biegi gorszej kategorii niż Bieg Główny. Dzieci są tu tak samo ważne, mają swój numer startowy, medale, nagrody. Bywam na wielu imprezach biegowych i często kibicująca rodzina czeka znudzona aż wszystko się skończy… W Pasłęku biegają dzieci, rodzice, dziadkowie. Dla całych rodzin zorganizowany jest też bardzo sympatyczny piknik rekreacyjny- zabawy zręcznościowe, konkursy…, czyli Festiwal Zdrowia. Zastanawiasz się jak oderwać dzieci od komputera?, co zrobić żeby lepiej zadbać o ich
  i swoje zdrowie? Oglądasz swoje wałeczki i codziennie obiecujesz sobie-od jutra zacznę się ruszać i tak powtarzasz od wiosny do wiosny?

  Na to wszystko jest jedna recepta: 11 czerwca- Pasłęk- BIEG FILIPIDESA. Ale to pod warunkiem, że Twoje zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze. Jak nie, to zawsze jeszcze możesz kupić paczkę chipsów i usiąść przed telewizorem…Na zakończenie polecam stronę internetową, gdzie można poczytać o wcześniejszych edycjach, zapoznać się z programem, regulaminem, trasą.

  http://biegfilipidesa.pl/

  I przyznam się Wam, że pierwsza moja obecność na Ogólnopolskich Biegach Ulicznych w Pasłęku była taka „z musu”, „bo szef kazał”. Zakochałam się jednak w klimacie jaki tam panuje, zaczęłam biegać i na tej imprezie zabraknąć mnie nie może. POLECAM! Nie możecie tego przegapić! Do zobaczenia w Pasłęku!”

  praselko

 • adultjoy latex shemales