• videos gay
 •  top

  UKS GIMPAS Pasłęk wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

  Uczniowski Klub Sportowy GIMPAS Pasłęk, uzyskał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów”. Wyróżnienie zostało przyznane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w dniu 28 lutego br.

  W piśmie skierowanym do Klubu czytamy „placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży”. Uczniowski Klub Sportowy „Gimpas” działa przy Zespole Szkół Powszechnych w Pasłęku.

  Zrzesza jednak nie tylko uczniów szkoły lecz wszystkich chętnych pragnących w aktywny sposób spędzać wolny czas oraz rozwijać swoje predyspozycje i talenty sportowe. Jest organizatorem wielu ciekawych przedsięwzięć, niejednokrotnie o zasięgu ogólnopolskim. W zaledwie kilkuletniej pracy szkoleniowej zawodnicy klubu już zdobywają medale imprez mistrzowskich na poziomie województwa, makroregionu czy kraju.


   

  Klub funkcjonuje dzięki społecznej pracy jego członków oraz licznych partnerów. Poprzez zaangażowanie władz samorządowych możliwa jest realizacja imprez sportowych.

  Największą, uznaną w kraju imprezą sportowo-rekreacyjną organizowaną przez klub są niewątpliwie Ogólnopolskie Biegi Uliczne. Szósta edycja tym roku promowana pod nazwą Bieg Filipidesa odbędzie się 11 czerwca br. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do tego sportowego święta.

 • adultjoy latex shemales