• videos gay
 •  top

  Pegaz na medalu Biegu Filipidesa w Pasłęku

  BF 2016 finischer awersZapraszamy do zapisów na 11 Bieg Filipidesa, który odbędzie się już 4 czerwca w Pasłęku. Bieg główny rozgrywany jest na 10-kilometrowej atestowanej trasie prowadzącej przez centrum i okolice miasta. Nie należy ona do najłatwiejszych ale za to pozwoli sprawdzić charakter, wolę walki i niemal poczuć ducha mitycznego posłańca dobrej wieści Filipidesa. Na mecie otrzymacie specjalnie zaprojektowany, nawiązujący do symboli starogreckich medal. Tym razem motywem przewodnim jest skrzydlaty koń Pegaz, który służył Zeusowi na Olimpie.

  Podczas biegu prowadzona będzie klasyfikacja generalna oraz aż 16 kategorii wiekowych. Zapraszamy Was także do tworzenia drużyn i walki o trofeum w klasyfikacji zespołowej. Dla najliczniejszej grupy z poza Pasłęka oficjalnie zgłoszonej do klasyfikacji przygotowana została nagroda specjalna. Nauczycieli oraz pracowników banków zapraszamy do udziału w II Mistrzostwach Polski na dystansie 10km. W kolejnej dodatkowej klasyfikacji o nagrody powalczą mieszkańcy miasta i gminy Pasłęk. Ważną częścią biegu głównego jest dla nas wyścig zawodników na wózkach handbike, od którego rozpoczynamy rywalizację na trasie biegu głównego.

  Tego dnia mamy dla Was oprócz biegu głównego jeszcze inne atrakcje. Wcześniej odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży. Utworzone zostanie także miasteczko sportowe Lekkoatletyka dla każdego, gdzie zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w zabawach i konkurencjach lekkoatletycznych. Niespodzianki związane z aktywnością ruchową i zdrowym odżywianiem znajdą się również w programie pikniku rodzinnego pod nazwą Festiwal Zdrowia.

  Gorąco zapraszamy 4 czerwca do Pasłęka a wcześniej do dokonywania zapisów elektronicznych na stronie biegu.

 • adultjoy latex shemales