• videos gay
 •  top

  newsy

  wywiad olszewskiNajszybszy obecnie w naszym kraju sprinter Remigiusz Olszewski został Ambasadorem 14 Biegu Filipidesa. Cieszymy się, że tak utalentowany i utytułowany (m.in. młodzieżowy wicemistrz Europy w sztafecie 4x100m, 5-krotny halowy mistrz Polski na 60m) a przy tym pozytywny sportowiec znalazł się w gronie osób promujących nasz bieg. Zapraszamy do lektury krótkiego wywiadu.

  MP Nauczycieli 201911 maja podczas 14 edycji Biegu Filipidesa oprócz między innymi klasyfikacji generalnej i wiekowych zawodnicy walczyć będą także o tytuły Mistrzów Polski Nauczycieli. Zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn pierwsze trójki otrzymają puchary a zwycięzcy nagrody finansowe. Zapisy elektroniczne trwają. Zapraszamy

  20180313 152340Za nami drugie losowanie zestawów upominkowych 13 Biegu Filipidesa. W zestawie znajdzie się m.in. oficjalna koszulka techniczna tegorocznej edycji biegu. Szczęśliwcami losowania marcowego zostali Aleksandra Kadłubowska z Pasłęka, Ula Sertel z Rychlik oraz Maciej Kędziora z Ostródy. Gratulujemy.

  Zapisy FB 2018Dzisiaj, punktualnie o 12:00 otwarty zostanie panel zgłoszeń elektronicznych do biegu głównego na dystansie 10km. Przed nami trzynasta edycja biegu. Aby była to jak najbardziej „szczęśliwa 13-tka” planujemy kilka niespodzianek dla uczestników już w trakcie zapisów. Bądźcie czujni! Zapraszamy.

  Fleszar GabrielBardzo miło nam poinformować, że po biegu z koncertem akustycznym wystąpi Gabriel Fleszar. Znany z mega hitu „Kroplą deszczu”, dzisiaj choć w nieco niszowej odsłonie prezentuje bardzo dobrą formę artystyczną. Szykuje się nie lada uczta dla ducha.

  wyrozninie201711 edycja Biegu Filipidesa została wyróżniona jako Pasłęckie Wydarzenie Roku 2016 w kategorii Sport. Mimo, że od gali w Pasłęckim Ośrodku Kultury podczas której wręczano nagrody minęło kilka tygodni, to chcieliśmy złożyć naszym sponsorom i partnerom gorące podziękowania za udział w organizacji naszej sztandarowej pasłęckiej imprezy biegowej. Kolejna 12 odsłona biegu odbędzie się 3 czerwca br., na którą już dzisiaj zapraszamy.

  Koszulka BF 2017 projektRuszyły zapisy, więc prezentujemy także wstępny projekt koszulki, którą otrzymacie w pakiecie startowym premium. Podoba Wam się? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na naszym facebook'owym profilu. Zapraszamy do zapisów.

   Wesołych Świąt !!!

  banerek BF 2017 zapisy start

  Nie czekamy z zapisami na Nowy Rok. Okres świąteczno-noworoczny to czas podsumowań i postanowień. Zrób motywujący świąteczny prezent i wykup już dzisiaj wpisowe na 12 Bieg Filipidesa. Pragniemy także poinformować, że wracamy do starej mega szybkiej trasy ulicami miasta, na której ustanowiono tak wiele cennych rekordów życiowych. Serdecznie zapraszamy.

 • adultjoy latex shemales