• videos gay
 •  top

  Artykuły

  BF 2017 druzynaW grupie raźniej. Dlatego tradycyjnie podczas Biegu Filipidesa prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa. Wystarczy zaprosić do drużyny co najmniej cztery osoby. Klasyfikowane będą grupy formalne, klubowe, reprezentacje firm, zakładów pracy, stowarzyszeń jak i nieformalne tzw. koleżeńskie. Wystarczy podczas zgłoszeń podać jednakową nazwę drużyny. Więcej informacji w regulaminie biegu. Zapraszamy do zapisów elektronicznych.

  phoca thumb l DSC09574Dzisiaj odbyło się trzecie losowanie zestawów upominkowych 13 Biegu Filipidesa. W zestawie znajdzie się m.in. oficjalna koszulka techniczna tegorocznej edycji biegu. Szczęśliwcami losowania kwietniowego zostali Tomasz Lisowski z Gdańska, Magdalena Kot z Braniewa oraz Sylwia Jurewicz z Elbląga. Upominki zostaną przekazane 26 maja br. podczas dekoracji zwycięzców 13 Biegu Filipidesa. Gratulujemy!

  20180313 152340Za nami drugie losowanie zestawów upominkowych 13 Biegu Filipidesa. W zestawie znajdzie się m.in. oficjalna koszulka techniczna tegorocznej edycji biegu. Szczęśliwcami losowania marcowego zostali Aleksandra Kadłubowska z Pasłęka, Ula Sertel z Rychlik oraz Maciej Kędziora z Ostródy. Gratulujemy.

  Baner FB 2018Dzisiaj odbyło się zapowiadane wcześniej pierwsze losowanie zestawów upominkowych 13 Biegu Filipidesa. Wśród upominków znajdzie się oficjalna koszulka techniczna tegorocznej edycji biegu. Szczęśliwcami losowania lutowego zostali Mrozek Karol z Pasłęka, Chłopicki Maciej z Pasłęka oraz Prokop Wojciech z Elbląga.

  Gratulujemy.

  Baner FB 2018Już 1 lutego " Szczęśliwa 13-tka". Tego dnia rozlosujemy pierwsze upominki wśród zawodników i zawodniczek zgłoszonych elektronicznie na Bieg Filipidesa A. D. 2018. Losowania będą odbywały się co miesiąc, każdorazowo wśród wszystkich znajdujących się na liście zgłoszeń. Zapisy na www.biegfilipidesa.pl.

  Zapraszamy

  BF trasa biegu 10km 1

  Zapisy FB 2018Dzisiaj, punktualnie o 12:00 otwarty zostanie panel zgłoszeń elektronicznych do biegu głównego na dystansie 10km. Przed nami trzynasta edycja biegu. Aby była to jak najbardziej „szczęśliwa 13-tka” planujemy kilka niespodzianek dla uczestników już w trakcie zapisów. Bądźcie czujni! Zapraszamy.

  Baner FB 2018Planujecie już starty w sezonie 2018? Zapraszamy do Pasłęka na 13-tą edycję Biegu Filipidesa. Wracamy do terminu majowego. Mamy nadzieję, że 26 maja 2018 spotkamy się w rekordowym gronie!!! Zapisy ruszą od 3 stycznia. Czeka na WAS sporo niespodzianek. Postaramy się, aby liczba 13 była szczęśliwą. Zapraszamy!!!

 • adultjoy latex shemales