• videos gay
 •  top

  Artykuły

  Baner FB 2019W pierwszym dniu Nowego Roku 2019 życzymy Wam dużo zdrowia, miłości i pomyślności. Życzymy Wam aby cały rok obfitował w liczne sukcesy. Abyście przy ich ewentualnych mniejszych rozmiarach jak się spodziewacie, mieli oparcie w wiernych kibicach.
  Życzymy Wam udanego startu podczas 14 edycji Biegu Filipidesa w dniu 11 maja 2019r. Już dzisiaj ruszają zapisy elektroniczne. Serdecznie zapraszamy.

  phoca thumb l DSC09574W związku z organizacją w Pasłęku w dniu 26 maja 2018r. 13 edycji Biegu Filipidesa prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w komunikacji samochodowej. Utrudnienia w ruchu dotyczą:

  1. godz. 12:00 – 17:00 zamknięty 300-metrowy odcinek ul. 3 Maja od ulicy Polnej do Gdańskiej.
  2. godz. 13:30 – 14:45 regulacja ruchem na ul. 3 Maja na odcinku od ul. Gdańskiej do ul. Kopernika.
  3. godz. 14:30 – 15:30 wstrzymanie ruchu w obrębie Starego Miasta, ul. Kościuszki, Chrobrego, Krasickiego oraz ul. Jagiełły i Bankowej.
  4. godz. 14:50 - 16:30 wstrzymaniu ruchu na ul. Polnej, ul. Ogrodowej na odcinku od ul. Polnej do skrzyżowania z ul. 3 Maja, na ul. 3 Maja na odcinku od skrzyżowania z ul. Ogrodową do skrzyżowania z ul. Polną. Wstrzymanie ruchu na ul. Limanowskiego, Zwycięstwa, ul. Bankowej.


  Prosimy w w.w. godzinach nie parkować aut w obrębie podanych ulic.
  Za utrudnienia przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do udziału w powyższej imprezie promującej sport i zdrowy styl życia. Zapraszamy do kibicowania Pasłęczanom i zawodnikom z różnych regionów kraju.


  Organizatorzy

  nius 2018 05 23 medykKilka dni pozostało do Biegu Filipidesa a my już myślimy o Waszej regeneracji. Po zakończeniu rywalizacji, super życiówkach, zmęczenie z nóg pomogą usunąć specjaliści od masażu ze szkoły policealnej MEDYK im. J. Romanowskiej w Elblągu. Zapraszamy do zapisów elektronicznych do biegu głównego.

  Trening mistrzowWanda Panfil, Jan Huruk, Wiesław Kiryk, Grzegorz Gajdus, Leszek Bebło, Adam Draczyński, Dariusz Kruczkowski to legendy polskich biegów długich. Wspaniali zawodnicy i trenerzy, o których możecie przeczytać w książce TRENING MISTRZÓW, jednej z nagród w losowaniu na koniec naszego biegu.

  Chabowski korea5Marcin Chabowski po raz drugi wystartuje w roli faworyta Biegu Filipidesa. Przed dwoma laty po pięknej, emocjonującej walce do ostatnich metrów, ze zwycięstwa cieszył się zawodnik z Kenii Dominic Musyimi. Polski długodystansowiec stanął na drugim miejscu podium. Mimo trudnej wtedy, obfitującej w długie podbiegi trasy obaj odnotowali wartościowe czasy poniżej 30 minut.

  Baner FB 2018W związku z tym, że limit zgłoszeń nie został wyczerpany, przedłużamy termin zapisów elektronicznych do 23 maja. Jednocześnie obniżamy limit osobowy do 240. Zapraszamy do zapisów i udziału w Biegu Filipidesa A.D 2018 w Pasłęku.

  BF 2017 druzynaW grupie raźniej. Dlatego tradycyjnie podczas Biegu Filipidesa prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa. Wystarczy zaprosić do drużyny co najmniej cztery osoby. Klasyfikowane będą grupy formalne, klubowe, reprezentacje firm, zakładów pracy, stowarzyszeń jak i nieformalne tzw. koleżeńskie. Wystarczy podczas zgłoszeń podać jednakową nazwę drużyny. Więcej informacji w regulaminie biegu. Zapraszamy do zapisów elektronicznych.

 • adultjoy latex shemales