• videos gay
 •  top

  Artykuły

  Słoneczny 12 Bieg Filipidesa

  bf201712 Bieg Filipidesa odbył się przy wspaniałej, na szczęście tym razem bez upałów, słonecznej pogodzie. Zanim biegacze rozpoczęli rywalizację na trasie biegu głównego dzieci i młodzież bawiła się na terenie miasteczka sportowego Lekkoatletyka dla każdego. Można było sprawdzić swoją szybkość w biegu na 30m., zapoznać się z techniką skoku wzwyż czy spróbować swoich sił w pchnięciu kulą. Wartość osiągniętych wyników można było porównać z odpowiednimi planszami, na których przy okazji prezentowani byli wybitni mistrzowie sportu Usain Bolt oraz Tomasz Majewski. Najmłodsi mieli także okazję pobawić się na torze przeszkód. Uczestnicy zabaw lekkoatletycznych otrzymali pamiątki od Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

  Ostatni dzień zapisów elektronicznych

  banerek BF 2017 koniec zapisowJuż w najbliższą sobotę spotykamy się w Pasłęku na 12 edycji Biegu Filipidesa. Zapraszamy do zapisów elektronicznych, które kończą się jutro. Ze względów technicznych zgłoszenia przyjmować będziemy tylko do wtorku do godz. 8:00. Każdy uczestnik dzięki temu będzie miał swój imienny numer startowy.
  W dniu biegu zgłoszenia będą możliwe ale w ograniczonej liczbie. Zapraszamy.

  Zapraszamy zawodników na wózkach handbike

  foto nius HandbikeWychodząc naprzeciw zainteresowaniu naszym biegiem zawodników poruszających się na wózkach handbike pragniemy poinformować, że wzorem lat ubiegłych także 3 czerwca odbędzie się rywalizacja w tej kategorii. Ze względów bezpieczeństwa „wózkarze” będą mieli jednak do pokonania tylko jedną z 4 pętli biegu głównego.

  Trasa już atestowana

  trasaPozostało 10 dni do Biegu Filipidesa A.D 2017. Trasa w minioną sobotę została atestowana przez delegata PZLA.. Jest równiutkie 10km. Podobno jest to jedna z najszybszych tras w Polsce rozgrywanych na pętlach. Zweryfikujecie to sami osiągając super czasy na mecie. Przybywajcie. Zapraszamy.

  Gabriel Fleszar zagra na 12 Biegu Filipidesa

  Fleszar GabrielBardzo miło nam poinformować, że po biegu z koncertem akustycznym wystąpi Gabriel Fleszar. Znany z mega hitu „Kroplą deszczu”, dzisiaj choć w nieco niszowej odsłonie prezentuje bardzo dobrą formę artystyczną. Szykuje się nie lada uczta dla ducha.

  Czapeczka i koszulka w pakiecie startowym

  Czapeczka BF 2017Zapraszamy do zapisów elektronicznych na 12 Bieg Filipidesa. W pakiecie startowym znajdziecie między innymi okolicznościową czapeczkę, batony energetyczne renomowanej firmy a w pakiecie Premium dodatkowo techniczną koszulkę, której wzór prezentowaliśmy już wcześniej. Na mecie dla każdego wręczymy oryginalny medal.


  Serdecznie zapraszamy.

 • adultjoy latex shemales