• videos gay
 •  top

  Artykuły

  BF trasa biegu 10km 1

  Zapisy FB 2018Dzisiaj, punktualnie o 12:00 otwarty zostanie panel zgłoszeń elektronicznych do biegu głównego na dystansie 10km. Przed nami trzynasta edycja biegu. Aby była to jak najbardziej „szczęśliwa 13-tka” planujemy kilka niespodzianek dla uczestników już w trakcie zapisów. Bądźcie czujni! Zapraszamy.

  Baner FB 2018Planujecie już starty w sezonie 2018? Zapraszamy do Pasłęka na 13-tą edycję Biegu Filipidesa. Wracamy do terminu majowego. Mamy nadzieję, że 26 maja 2018 spotkamy się w rekordowym gronie!!! Zapisy ruszą od 3 stycznia. Czeka na WAS sporo niespodzianek. Postaramy się, aby liczba 13 była szczęśliwą. Zapraszamy!!!

  bf201712 Bieg Filipidesa odbył się przy wspaniałej, na szczęście tym razem bez upałów, słonecznej pogodzie. Zanim biegacze rozpoczęli rywalizację na trasie biegu głównego dzieci i młodzież bawiła się na terenie miasteczka sportowego Lekkoatletyka dla każdego. Można było sprawdzić swoją szybkość w biegu na 30m., zapoznać się z techniką skoku wzwyż czy spróbować swoich sił w pchnięciu kulą. Wartość osiągniętych wyników można było porównać z odpowiednimi planszami, na których przy okazji prezentowani byli wybitni mistrzowie sportu Usain Bolt oraz Tomasz Majewski. Najmłodsi mieli także okazję pobawić się na torze przeszkód. Uczestnicy zabaw lekkoatletycznych otrzymali pamiątki od Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

  utrudneniaW związku z organizacją w Pasłęku w dniu 3 czerwca 2017r. 12 edycji Biegu Filipidesa prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w komunikacji samochodowej.


  Utrudnienia w ruchu dotyczą:

  banerek BF 2017 koniec zapisowJuż w najbliższą sobotę spotykamy się w Pasłęku na 12 edycji Biegu Filipidesa. Zapraszamy do zapisów elektronicznych, które kończą się jutro. Ze względów technicznych zgłoszenia przyjmować będziemy tylko do wtorku do godz. 8:00. Każdy uczestnik dzięki temu będzie miał swój imienny numer startowy.
  W dniu biegu zgłoszenia będą możliwe ale w ograniczonej liczbie. Zapraszamy.

  foto nius HandbikeWychodząc naprzeciw zainteresowaniu naszym biegiem zawodników poruszających się na wózkach handbike pragniemy poinformować, że wzorem lat ubiegłych także 3 czerwca odbędzie się rywalizacja w tej kategorii. Ze względów bezpieczeństwa „wózkarze” będą mieli jednak do pokonania tylko jedną z 4 pętli biegu głównego.

 • adultjoy latex shemales