• videos gay
 •  top

  Artykuły

  bf2019Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z 14 edycji Biegu Filipidesa. Mamy nadzieję, że podobnie jak w dniu imprezy pojawią się na Waszych twarzach uśmiechy i będziecie naszą imprezę wspominać pozytywnie. Zdjęcia znajdują się w zakładce "Medialnie" w pasku "Galeria".

  DSC03123Andrzej Rogiewicz, Wojciech Kopeć, Bartłomiej Osior wśród mężczyzn oraz Ewa Jagielska wśród kobiet anonsowani byli jako faworyci do zwycięstwa w tegorocznej 14 edycji Biegu Filipidesa. Do grupy walczącej o podium dołączył Denis Slobodianiuk z Ukrainy.

   

   

   

   

    

    

    

   

    

   

   

  fotka BF 1„W związku z organizacją w Pasłęku w dniu 11 maja 2019r. 14 edycji Biegu Filipidesa prosimy
  o zachowanie szczególnej ostrożności w komunikacji samochodowej. Utrudnienia w ruchu dotyczą:

  KOSZULKA BF 2019 bNa tegoroczną 14 edycję Biegu Filipidesa przygotowaliśmy taki oto wzór koszulki. Nawiązując do wspaniałej historii Pasłęka, który prawa miejskie uzyskał już w 1297 roku zamieściliśmy na niej Ratusz Miejski. Taką techniczną koszulkę będziecie mogli otrzymać m.in. podczas losowania po zakończeniu biegu.
  Zapraszamy do zapisów elektronicznych, które trwają jeszcze do 9 maja.

  Funkarta BF 2019 Kopec W Wojciech Kopeć od wielu lat należy do czołówki długodystansowców w naszym kraju. Na swoim koncie ma także wiele zwycięstw w biegach maratońskich na całym świecie. W ubiegłym roku został uznany najlepszym debiutantem w ultradystansowych biegach górskich w Polsce. Cieszymy się, że zawodnik elity dołącza do grona Ambasadorów 14 Biegu Filipidesa.

  bf01Oto kilka atutów naszego biegu:
  - niskie wpisowe, tylko 20zł;
  - pamiątkową, techniczną koszulkę z biegu, jak Wam się spodoba, kupicie w biurze zawodów;

 • adultjoy latex shemales